blog.vibtech.pl

Diagnostyka maszyn i laserowe osiowanie bez tajemnic!

Laserowe osiowanie

Podkładki regulacyjne do osiowania maszyn

Podkładki regulacyjne do ustawienia osiowości mają zastosowanie w inżynierii i utrzymaniu ruchu. Na rynku dostępne są podkładki w różnych grubościach i wielkościach. Wykonane ze stali nierdzewnej. Podkładki wykorzystywane są do ustawienia pozycji położenia maszyn względem siebie. Montuje się je pod łapami maszyn, takich jak pompy, silniki i skrzynie biegów.

slider_blogPodkładki regulacyjne najczęściej są wykorzystywane w celu ustawienia poprawnego montażu np. silnika z pompą, wentylatorem lub sprężarką. W tym celu pod silnik (najczęściej) wkłada się określoną ilość i grubość podkładek. Montaż podkładek przyczynia się do tego, że wał obrotowy jest w idealnie wyosiowany z wałem napędzanym urządzenie (pompa, wentylator, reduktor).  Podkładki regulacyjne do zastosowań przemysłowych Podkładki dostarczane są gotowe do użycia.

Dostępne są w różnych rozmiarach metrycznych. Gotowe podkładki wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej, aby zapobiec korozji przed działaniem kwasów lub zasad.  Podkładki dostępne są w kilku rozmiarach pod stopy maszyn. Występują w różnych opcjach grubości. Pozwala ustawić właściwą korekcje ustawienia. Podkładki można zastosować do niemal dowolnego urządzenia. Podkładki są łatwo i szybko identyfikowane przez wyraźne znakowanie z informacją o wielkości i grubości.

Podkładki są całkowicie płaskie, zapewniając stabilność i wytrzymałe podparcie maszyny na całej powierzchni podkładki. Podkładki są bez zadziorów i posiadają specjalnie zaokrąglone rogi, aby uniknąć szkody dla mechaników podczas pozycjonowania.  Podkładki mają otwór i uchwyt ułatwiające pozycjonowanie i usuwania. Pre-Cut podkładki są Dostępne w wielu opakowaniach i walizkach transportowych.Podkładki mogą być dostarczone po 10 lub 20 szt. oraz w walizkach transportowych.

Dostępne w wielu grubościach oraz wielkościach. Dostosowane do śrub M12, M18, M27, M36, M52.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *